close
تبلیغات در اینترنت

بازتاب صحبتهاي عماد افروغ در پارك ملت


درباره سايت درباره سايت
قايقي خواهم ساخت...
قایقی خواهم ساخت خواهم انداخت به آب دور خواهم شد از این خاک غریب که در آن هیچ کسی نیست که در بیشه ی عشق قهرمانان را بیدار کند. قایق از تور تهی و دل از آرزوی مروارید همچنان خواهم راند نه به آبی ها دل خواهم بست نه به دریا پریانی که سر از آب بدر می آرند و در آن تابش تنهایی ماهی گیران می فشانند فسون از سر گیسوهاشان... پشت دریاها شهری است! قایقی باید ساخت.

آرشيو آرشيو

1396

1395

1391

1390


جستجوگر پيشرفته سايت

هیتر جت


هیتر,هیتر تابشی,جت هیتر,هیتر سقفی,بخاری فن دار,بخاری کارگاهی,هیتر موشکی,جت هیتر مرغداری,هیتر گلخانه,هیتر کارخانه,heater,هیتر گازی,هیتر گازوئیلی سیستم های گرمایشی تولید شده در گروه صنعتی صبا هواساز در مدل های هیتر، جت هیتر ،هیتر موشکی،یونیت هیتر،هیتر کابینتی ،کوره هوای گرم و بخاری صنعتی ساخته و به بازار عرضه می شوند با پیاده سازی آخرین تکنولوژی های صنایع گرمایشی و الگو برداری از سیستم های گرمایشی اروپایی با کیفیت بالا و مصرف کم انرژی باعث ایحاد تحول در سیستم های گرمایشی کشور شده اند. تنوع مدل،تنوع ظرفیت و هم چنین قابلیت سفارشی سازی سیستم های گرمایشی از دیگر امتیازاتی است که گروه صنعتی در اختیار مشتریان خود قرار می دهد جت هیتر یا همان هیتر موشکی یکی از پرفروش ترین محصولات گروه صنعتی می باشد که در مدل گازی،گازوئیلی و دوگانه تولید می شوند.هیتر جت-هیتر موشکی - در مدل های دود کش دار و بدون دودکش و دو موتوره تولید می شود.

هیتر
هیتر تابشی
جت هیتر
هیتر سقفی
بخاری فن دار
بخاری کارگاهی
هیتر موشکی
جت هیتر مرغداری
هیتر گلخانه
هیتر کارخانه
heater
هیتر گازی
هیتر گازوئیلی
یونیت هیتر
هیتر کابینتی
کوره هوای گرم
بخاری صنعتی
هیتر چیست
هیتر صنعتی
تولید هیتر
فروش هیتر
قیمت هیتر کابینتی
هیتر موشکی مرغداری
بخاری گازی فن دار
بخاری تابشی سقفی
بخاری صنعتی گازدار
بخاری تابشی
هیتر جت

یونیت هیتر (به انگلیسی: Unit heater) دستگاهی است که ار آن برای گرم کردن فضاهای بزرگ نظیر سالنهای سرپوشیده، سالن‌های کارخانجات و ... استفاده می‌شود.

یونیت هیتر از قسمتهای زیر تشکیل شده است:

کویل با لوله‌های پره دار که در داخل آن آب گرم، داغ و یا بخار به عنوان حامل انرژی حرارتی جریان دارد بر حسب نوع یونیت هیتر ممکن است کویل صاف، مکعبی شکل، گرد و یا دایره‌ای شکل باشد.
پروانه و یا فن که وسیله عبور دادن هوا از کویل و به جریان انداختن هوا در داخل فضای گرم شونده را بر عهده دارد. این فن بر حسب ظرفیت و فشار هوادهی ممکن است از نوع ملخی و یا سانتریفوژ باشد.
پره‌های جهت دهنده هوا که بوسیله آنها می‌توان هوای خروجی از یونیت هیتر را به قسمتهای مختلف محل گرم شونده هدایت کرد
کابینت و یا محفظه که پروانه و کویل در داخل آن و پره‌های جهت دهنده هوا بروی آن نصب شده است.
مقدار حرارتی که یک یونیت هیتردر مدت زمان ۱ ساعت در فشار هوای ۱ اتمسفر با درجه حرارت ورودی ۲۰۰ درجه فارنهایت و افت درجه حرارت ۲۰ درجه فارنهایت و درجه حرارت هوای ورودی به کویل ۶۰ درجه فارنهایت به محیط منتقل می‌کند اگر بدون کانال باشد قدرت حرارتی استاندارد نامیده می‌شود.بازتاب صحبتهاي عماد افروغ در پارك ملت


آقاي افروغ چرا براي سياسي‌كاري‌تان
 روايت اميرالمؤمنين را تقطيع مي‌كنيد؟

نوشته ی سید محمد حسینی- دانشجوی فقه و حقوق دانشگاه مذاهب اسلامی

جناب آقای عماد افروغ

سلام علیکم

به کجا چنین شتابان...


با خبر شدیم جنابعالی در صحبت‌هایی که در پارک ملت داشتید برخی مسائل را مطرح کردید که هرچند با کنایه و در لفافه اما جایی را هدف گرفته بودید که اکنون، نقطه‌ی عطفی برای بیداری های اسلامی شده است و چشم امید میلیون ها مسلمان به ایشان است.

سخن را طولانی نمی کنم.

هدف بنده از نوشتن چنین نامه‎ی سرگشاده ای پاسخ دادن به شبهات نخ نما و پوشالی سیاسی شما نيست که دیگر در بازار سیاست مشتری ندارد و پاسخ به آن بخش را به سرورانی که در این زمینه فعال بوده اند، واگذار می کنم.

گذشته از اینکه شما در سخنان خود از هر دری وارد شدید و به هر استدلالی برای خدشه وارد کردن به حکومت اسلامی و حاکمیت فقیه آن استفاده کردید، در هنگام مطالعه‌ی سخنان شما به سخنان عجیبی برخورد کردم که برایم ناآشنا نبود و پیش از شما نیز افرادی آن به‌صورت شبهه ای در مقابل اصل عصمت و امامت مطرح کرده بودند. سخنانی که پرده از جهل و یا غرض گوینده برمی‎دارد.

چیزی که در بخشی از سخنان شما مشاهده شد دروغ بستن بر امیر المومنین علی علیه السلام بود که با تکنیک قدیمی برش روایات و احادیث این کار انجام شد.

آقای افروغ! زیبنده نیست انسان برای رسیدن به مقصود از هر وسیله ای حتی پنهان کاری و دروغ بستن به اهل بیت که از سخت ترین گناهان است استفاده کند. شما به این حدیث نهج البلاغه استناد کرده اید که "فإنی لست فی نفسی بفوق أن أخطئ" و سپس گفته اید: "با من مثل جبابره سخن مگویید، من کسی نیستم که خودم را عاری از خطا بدانم، اینها چیست؟" آقای روشنفکر! آیا ادامه‌ی خطبه را نیز خوانده ای یا نه؟ ایشان در ادامه می‌فرماید: "فإنی لست فی نفسی بفوق أن أخطئ، ولا آمن ذلك من فعلی إلا أن یكفی الله من نفسی ما هو أملك به منی فإنما أنا وأنتم عبید مملوكون لرب لا رب غیره."

خود را به خواب زده اید یا می‌خواهید مردم را به خواب ببرید؟

و بسیار جالب است که این روایت به‌طور تمام و کمال نه تنها در نهج البلاغه، بلکه در کافی و بحار الانوار و... نیز کامل آمده است. ای کاش بجای ادعای عالم بودن و روشنفکر بودن و در قم بودن مقداری مطالعه کنید تا این‌گونه در اذهان مردم شبهه وارد نکنید.

و یا در بخش دیگری گفته اید : "امام علی عليه السلام در خطبه 200 نهج البلاغه می فرماید به خدا من از معاویه سیاست مدار تر هستم، اما دستم بسته است. دست علی عليه السلام بسته است، دست ما باز باشد؟" ظاهراً شما منظور امیر المومنین عليه السلام را نفهمیده اید و یا اینکه تاریخ اسلام را خوب مطالعه نکرده اید. این جمله‌ی امیر المومنین در مورد پاسخ به حیله گری ها و نیرنگ بازی های معاویه بود یعنی منه علی، کارهای معاویه را انجام نمی دهم هرچند از او بهتر می توانم انجام دهم.

آقای افروغ! پس باید نتیجه گرفت که شما گفته اید اکنون دست خیلی ها باز است و دارند کارهای معاویه را انجام می دهند! آیا منظورتان این بوده؟ الله اعلم؛

در بخش هایی دیگر شما شروع کردید به توصیه نسبت به حوزه و مراجع تقلید و از آنها خواستید تا طبق تفکرات پوسیده‌ی شما انجام وظیفه کنند!

به‌راستی آیا با خود فکر کرده اید. اگر مراجع ما (از دیدگاه شما) این‌قدر در جامعه منفعل هستند که کسی مانند شما باید بیاید آنها را موعظه و نصیحت کند و به آنها کارها و وظایف‌شان را گوشزد کند، دیگر صلاحیت نظارت بر حاکم اسلامی را دارند؟ ما مقام مراجع و حوزه علمیه قم را بسیار بالاتر از این می دانیم که نیاز به نصیحت های یک سخنران داشته باشند که در پارک مشغول سخنرانی است.

و در آخر باز هم این نکته را متذکر می شوم که هدف بنده تنها پاسخ به برخی شبهات مطرح شده از جانب شما بود و سایر موارد که در حیطه‌ی تخصصی دیگران است را به آن بزرگواران واگذار می کنم.
والسلام علی من اتبع الهدی

منبع: رجا


لينكهاي مرتبط:

متن كامل صحبتهاي افروغ+حاشيه ها

تکمیل پروژه حمله مستقیم به حضرت آقا توسط ...برچسب ها : عماد افروغ ولايت فقيه انتقاد به رهبري روايت اميرالمومنين پارك ملت
ارسال شده در : جمعه 30 دي 1390 - توسط : ريحون
بازديد : 246 بار نظر دهيد! [ ]

اين نظر توسط سید65 در تاريخ 1390/10/30 و 22:00 دقيقه ارسال شده است

سلام دوباره جمعه... دوباره انتظار ....
ممنون از لینکتون امیدوارم همسنگران خوبی در این برهه از جنگ مهم سایبری باشیم
تشکر بازهم به ما سر بزنید


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی

پيوند ها پيوند ها'

تبادل لينک تبادل لينک تبادل لينک تبادل لينک

 • موبایل شیائومی

  اخبار دیجیتال

  اخبار خودرو

  خواص درماني آب آلوئه ورا

  اینترنت دانلود منیجر

  قیمت فرش 1000 شانه

  خرید اینترنتی سی دی و دی وی دی

  کانال تلگرام شهرها

  بازی دخترانه

  خرید گیفت کارت گوگل پلی

  مشاوره پایان نامه ارشد

  خرید سرور مجازی انگلیس

  خرید فیلتر شکن

  بهترین سایت مد و زیبایی

  پرورش بلدرچین

  رمضان سال 95

  اخبار فوتبال

  جی پی اس گارمین

  چاپ کاتالوگ و بروشور

  خرید جم کلش رویال

  دانلود آهنگ جدید